Contact

Om u nog beter van dienst te zijn, werken wij continue aan een betere webshop met live-foto’s van alle producten. Vraag bij ons uw eigen inlogcode aan. Klik hier om een inlogcode aan te vragen.

Rotoflowers B.V.
Legmeerdijk 313
Straat 2, box 02.88
1431 GB Aalsmeer

Postadres
Postbus 1376
1430 BJ Aalsmeer

Tel: 0297-768010
Mail: verkoop@rotoflowers.nl

Hyp Mag Triumph van Rotoflowers

Peter Glasbergen
Hoofd Verkoop
+31 06 22 49 84 10
peter@rotoflowers.nl

Cees Admiraal
Controller
+31 06 36 45 65 43
cees@rotoflowers.nl

Aad van Egmond
Verkoper
+31 06 57 55 70 88
aad@rotoflowers.nl

Michael Heemskerk
Verkoper
+31 06 42 07 44 34
michael@rotoflowers.nl

Nick van Dijk
Verkoper
+31 06 53 96 30 80
nick@rotoflowers.nl

Jelle van der Werken
Verkoper
+31 06 29 24 97 82
jelle@rotoflowersspecial.nl

Marinus Lindhout
Hoofd Kwaliteit
+31 06 57 71 06 02
marinus@rotoflowers.nl

Mark Peursum
Verkoper
+31 06 577 10 850
mark@rotoflowers.nl

Kom het team versterken
Open sollicitatie
0297-768010
cees@rotoflowers.nl

Download onze vernieuwde app!

Onze mobiele webshop is gratis te downloaden op uw iPhone of Android smartphone. Duizenden bloemen nu altijd binnen handbereik, zoek op uw smartphone door onze actuele voorraad!

Onze laatste aanbiedingen direct op uw smartphone!

Rotoflowers App